Aromatem kawy Cię dzisiaj kuszę, bo podobno kawa rozbudza ciało i duszę. O sprawach codziennych gdzieś z finansami w tle, będę dzisiaj pisać, by te marzenia, co chowasz w sercu i w ukryciu wskazywały Ci drogę szczęścia w życiu!

O mnie

Dredowa dziewczyna

Jeszcze niedawno napisałabym tak:
* Współzałożycielka Stowarzyszenia Europejskiej Federacji Doradców Finansowych Polska  zrzeszającego certyfikowanych doradców finansowych.

* Certyfikowany konsultant - trener w finansach osobistych.
* Ponad 25 letnie doswiadczenie w zarządzaniu i nadzorowaniu finansów podmiotów gospodarczych.
Albo tak:
* Jestem instruktorem sportu o specjalizacji kulturystyka. Swoją przygodę ze sportem, kulturystyką zawdzięczam jodze a dokładnie Hata Jodze.
Teraz napiszę tak:

Specjalizuję się w planowaniu i zarządzaniu finansami, zarządzam firmą w branży nieruchomości – pośrednictwo, zarządzam i administruje nieruchomościami oraz w branży turystycznej.

A od czerwca tego roku mam przyjemność być też prokurentem w firmie rodzinnej zajmującej się doradztwem dla firm, usługowym prowadzeniem rachunkowości oraz szkoleń. Tematyka szkoleń związana jest z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, zmianami w przepisach prawa gospodarczego, z zakresu nadzoru właścicielskiego, restrukturyzacji, finansów i sprawozdawczości finansowej oraz z zakresu rachunkowości.

Liczne szkolenia, takie jak kurs inwestora giełdowego, inwestowanie w nieruchomości, Timing Trader, czy osiągnięcie certyfikatu II stopnia Doradcy Finansowego EFFP oraz 25 letnie doświadczenie w zarządzaniu firmami pomaga mi spojrzeć na planowanie budżetów domowych w szerszej perspektywie.

Uczestnictwo w kongresach i konferencjach branżowych pozwala mi na bieżąco śledzić zachodzące zmiany w świecie finansów tak bym mogła je na bieżąco uwzględniać przy tworzeniu planów finansowych .

Lubię dzielić się swoją wiedzą. Sprawia mi radość, gdy ktoś dzięki temu realizuje swoje cele, marzenia.

Jeśli jesteś ambitną kobietą samodzielnie zarządzającą swoimi pieniędzmi być może są to strony dla Ciebie. Liczę, że znajdziesz tu narzędzia do planowania i aktywnego zarządzania swoimi finansami. Znajdziesz poradę i wsparcie.

Ze względu na moje zajęcia zawodowe posty raczej będą publikowane w dłuższych odstępach czasowych a ilość zapewne nie przekroczy 5 wpisów w miesiącu. Przepraszam. Obiecuję za to, że będą one wartościowe.

Kiedyś dawno, dawno temu….. nie, nie napiszę za górami, za lasami, prowadziłam bloga o tej samej nazwie i tematyce. W 2010 mój blog brał udział w konkursie i mogę z dumą napisać, że zajął 17 miejsce. Potem, jak to w życiu, nastąpiły zawirowania, to co było nagle rozsypało się i gdzieś się zgubiło w przestrzeni.

Jak to pięknie ujęła nasza noblistka Wisława Szymborska

Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś – a więc musisz minąć.
Miniesz – a więc to jest piękne.

wszystko mija. Teraz własnie znów nadszedł czas abym wróciła do pisania bloga. Tamtego bloga już nie ma ale są teksty wpisów, które nie straciły na aktualności. Będę je zamieszczać właśnie tutaj, w całości ale także fragmenty. Może warto będzie pokusić się i porównać produkty, zalecenia itp.